SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Tekök 6401499
nr 640 1499
Tekök
Sent 1800-tal, nysilver
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 maj 2010
kl 18:37:26
450 kr
550 kr
750 kr
850 kr
950 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.